8 010 ₴
Відправка з 16 травня 2026Класичний Пенал відкритий 100 о, зроблений українською фабрикою Гербор, може бути застосований у будь-якому інтер'єрі бібліотеки, кабінету або вітальні. Плюси моделі: гарний колір каштана, великі габарити, суцільна основа та карниз. У цій моделі є п'ять великих відкритих поличок, на яких ви можете розмістити багато цікавих книг, преси, фоторамок та іншого. Матеріал, з якого виготовляється пенал, належить до низки якісних і зносостійких. Купити недорого пенал, ви можете через наш онлайн-магазин меблів.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 110 мм
• Глибина виробу — 430 мм
• Висота виробу - 2045 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 2045 мм |
| Глибина шафи | 430 мм |
| Ширина шафи | 1100 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |