13 030 ₴
Функціональний костюм 2d/1s розроблений українською фабрикою Гербор. Головною перевагою є те, що він виготовлений у класичному стилі та має відтінок натурального дерева, тому буде доречний у будь-якому інтер'єрі спальної кімнати, вітальні або передпокою. Патіновані ручки на фасаді виробу та широкий карниз — це його родзинка. Модель складається з платтяного відділення й одного широкого шухляди. Гарнітур у приміщенні може бути окремим предметом в інтер'єрі або доповнювати його своєю наявністю. Щоб оформити замовлення на купівлю шафи, скористайтеся номером телефона, який вказаний в онлайн-магазині меблів АБВ.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1100 мм
• Глибина виробу - 655 мм
• Висота виробу - 2225 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2250 мм |
| Глибина шафи | 655 мм |
| Ширина шафи | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |