27 310 ₴
Ми завжди прагнемо мінімізувати кількість меблів у будь-якій кімнаті для того, щоб залишилося більше вільного простору. Якщо ви шанувальник класичного стилю, ваша вітальня, спальня або передпокій дає змогу розмістити великий Шаф 3d/2s, то не сумніваючись, придбайте його. Для виготовлення цієї моделі застосовується якісна фурнітура від надійних виробників, каркас виготовляється з деревної плити, вона спресовується між собою завдяки великому тиску. Колір каштан, у якому виготовлений виріб, завжди тішитиме око, позаяк це приємний відтінок, наближений до натурального дерева. Дзеркальний фасад дасть вам із легкістю перемірювати одяг, не відходячи від шафи, внутрішнє наповнення зайнято поличками та платтяним відділенням, де ви можете покласти одяг усієї родини.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1780 мм
• Глибина виробу - 530/655 мм
• Висота виробу - 2225 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2250 мм |
| Глибина шафи | 655 мм |
| Ширина шафи | 1780 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, дзеркало |