4 010 ₴
Наявність приліжкової тумби в спальні або вітальні буде доречним, оскільки на ній можна розташувати невеликий світильник і задоволенням читати улюблену книгу. У цій моделі є дві невеликі ящики з висувним механізмом, всередині них можна зберігати пресу, окуляри, дзеркало та інше. Облаштувавши спальню меблями з модульної системи Соната, ви поринете у світ класики та розкоші, патиновані ручки, каштановий колір виробів і суцільна основа віднесе вас у далеке минуле. Для виготовлення приліжкової тумби використовувалося якісне ДСП і фурнітура, тож тривала експлуатація вам забезпечена.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 570 мм
• Глибина виробу - 385 мм
• Висота виробу — 535 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53.5 см |
| Глибина тумби | 38.5 см |
| Ширина тумби | 57 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади тумби | ламінована ДСП, МДФ |