7 100 ₴
Ми завжди намагаємося піклуватися про свій одяг, тому що стоїть він у нинішній час не так дешево, тому прагнемо всіляких способів уникнути пошкодження, це ж стосується і взуття. Сьогодні ми можемо спостерігати велику різноманітність тумбочок для взуття, з різними кольорами та відтінками та габаритами. Ми пропонуємо вам звернути увагу на Тумбу для взуття 3d. У ній розміститься взуття всієї родини, воно виготовлене, як і раніше, у традиційному стилі класики та з легкістю підійде для наших невеликих передпокоїв. Модель виготовлена в кольорі каштан, складається з трьох відкидних дверцят, з оригінальними ручками на фасаді.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 720 мм
• Глибина виробу — 190 мм
• Висота виробу - 1210 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1210 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |