13 790 ₴
Класична передпокій 110 L — готовий до використання гарнітур, ідеально підійде для малогабаритних передпокою, її привабливість відбувається завдяки наявності патинованих ручок на фасаді та карнизу. Наповнення тумби складається з високої шафи з дзеркальним фасадом, вішалки та тумби для взуття. Ця модель входить до набору системи Соната, від відомого виробника меблевої фабрики Гербор, у приємному кольорі каштан. Наповнення шафи складається з пілочки для головних уборів і кронштейн для розміщення верхнього одягу. Під час оформлення замовлення вмовляйте бік розміщення шафи — право- або лівобічну.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1190 мм
• Глибина виробу — 430 мм
• Висота виробу - 2045 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |