13 790 ₴
Ця модель містка та багатофункціональна, якраз для споживачів, які віддають перевагу класичному стилю в інтер'єрі. Передпокій 110 Р складається з трьох елементів: шафи з дзеркалом, тумбочки для взуття та відділення з гачками для верхнього одягу. У шафі виділена поличка для головних уборів і кронштейн для верхнього одягу, дзеркало в повний зріст буде зручним елементом для використання. Щоб оформити купівлю, вам необхідно вказати, з якого боку має бути розташована шафа з дзеркалом.
• Матеріал корпусу ламінований ДСП
• Матеріал фасаду ламінований ДСП із рамковими фасадами з МДФ
• Ширина виробу — 1190 мм
• Глибина виробу — 430 мм
• Висота виробу - 2045 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Коричневий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2045 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |