41 800 ₴
40 964 ₴
Відправка з 14 травня 2026Вітальня Софі від меблевої фабрики Скай виготовлена в класичному стилі, який створює в домі особливу атмосферу, привносить відчуття комфорту та гармонії. Виповнюється стінка Софі виключно з екологічно чистих матеріалів. Ця модель є однією з найпопулярніших стінок у колекції Скай. Також не можна не зазначити оптимальне та вигідне співвідношення ціни та якості.
• Матеріал корпусу ДСП Горіх Караваджо товщина 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ Горіх Італійський з елементами розпису, фрезований патинований, лакований
• Скло з художнім обробленням
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Довжина виробу - 292 см
• Глибина виробу - 55 см
• Висота виробу - 230 см
• Розмір ніші під телевізор — 75х75 см
• Вага виробу — 325 кг
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Шафа для одягу (орні двері) | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2300 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2920 мм |
| Глибина стінки | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | скло прозоре |
| Шафа для одягу (спашні двері) | 2 шт |