2 735 ₴
Відправка з 14 травня 2026
Дзеркала в будинку використовується повсюдно. Однак, не помиляючись, можна сказати, що для спальні цей предмет має найкраще значення. Адже саме в спальні ми підбираємо одяг перед виходом із дому, додаємо до ладу свій зовнішній вигляд. Тому саме в спальній кімнаті не обійтися без дзеркал. Дзеркало «Ніколь», яке є важливою частиною модульного гарнітура від Свет Меблів ТМ, у погною мірою впорається з поставленим завданням — стежити за зовнішнім виглядом своїх власників. Щоб домогтися максимальної функціональності, цей виріб можна розмістити над комодом із цієї ж серії.
Дзеркало «Ніколь» — це по-справжньому привабливий виріб, здатний прикрасити та надати вишуканості будь-якому інтер'єру. Воно не тільки доповнить загальний образ і оформлення кімнати, а й додасть йому своєрідної родзинки. Досить ефектний вигляд, воно має завдяки рами з фігурним карнизом, виробленій у білому кольорі із золотою патиною. Такий чудовий виріб, як дзеркало «Ніколь», обов'язково приверне до себе увагу.
• Матеріал корпусу ДСП
• Матеріал фасаду МДФ, Патіна
• Ширина виробу — 895 мм
• Глибина виробу — 35 мм
• Висота виробу — 930 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 895 мм |