19 156 ₴
Відправка з 14 травня 2026
Двостулкова шафа 4Д «Ніколь» виготовлена в класичному стилі. Попри досить неголені габарити, завдяки світлому оформленню виробу воно має досить легкий та витончений вигляд. Естетичність додає наявність різі та золотистої патини по всьому фасаду. А два великих дзеркала, розташованих на зовнішньому боці фасаду, вигідно доповнять собою образ виробу та стануть повноправною заміною звичайним настінним дзеркалам.
Внутрішнє наповнення шафи «Ніколь» досить стандартне. Воно складається з секції зі штангою під вішалки й 1 полицею, а також секції з 5 глибокими полицями. Це зумовлено тим, що така конструкція максимально вигідно здатна розмістити будь-які речі — наш гардероб або постільну білизну, які обов'язково є в будь-якій спальні.
У нашому інтернет-магазині «АБВ-мебель» ви маєте можливість замовити шафу 4Д «Ніколь» за найвигіднішими умовами з доставкою в будь-яке місто України.
• Матеріал корпусу ДСП
• Матеріал фасаду МДФ, Патіна
• Модель обладнана шухлядами на напрямних повного висування
• Ширина виробу — 1780 мм
• Глибина виробу — 580 мм
• Висота виробу — 2300 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2300 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
| Ширина шафи | 1780 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бежевий |