



18 223 ₴
Вітальня Фабіана від торгової марки Свет Меблів уособлює собою класичне уявлення про стінку в кімнату для приймання гостей. Вона складається з декількох шаф (для білизни та для одягу), а також вітрини-надставки та тумби під ТВ, які в тандемі мають досить органічний вигляд і становлять єдину РТВ секцію.
Вітальня Фабіан виготовлена з надійних сучасних матеріалів — ДСП. Кольори корпусу та фасаду також підібрані досить вдало — темний венге та дуб сонома. Така композиція надає меблям елегантного вигляду та чудово поєднується з іншими предметами інтер'єру.
В інтернет-магазині меблів АБВ-мебель вітальня Фабіана представлена за найкращою ціною, тому, якщо вам припаде до смаку ця модель, сміливо звертайтеся до нас. Зручність і функціональність в інтер'єрі з такими меблями вам забезпечені!
• Матеріал корпусу та фасаду ДСП товщина 16 мм
• Ящики на роликових напрямних
• Вітальня продається тільки комплектом
• Габарити модулів:
• Шафа для білизни:
- Довжина виробу - 60 см
- Глибина виробу — 43,6 см
- Висота виробу — 191 см
• Шафа для одягу:
- Довжина виробу - 60 см
- Глибина виробу — 43,6 см
- Висота виробу — 191 см
• Тумба-ТВ:
- Довжина виробу - 180 см
- Глибина виробу — 42 см
- Висота виробу — 47,6 см
• Вітрина надставка:
- Довжина виробу - 180 см
- Глибина виробу — 31,6 см
- Висота виробу — 153,4 см
• Загальні габарити вітальні:
- Довжина виробу - 300 см
- Глибина виробу — 43,6 см
- Висота виробу — 201 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2001 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3000 мм |
| Глибина стінки | 436 мм |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 2 шт. |
| Вітрина | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | скло, ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) | Дуб сонома |
| Шафа для одягу (спашні двері) | 2 шт |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасади | ДСП |