
1 764 ₴
Стілець Бекк від української торгової марки «Группа СДМ Україна» — модель із лаконічним, але не позбавленим «родзинки» дизайном. Безумовно, особливість цього виробу — ефект блискучої «шкіри крокодила» на штучній шкірі, яку виробник використовував як оббивку сидіння й спинки.
Стілець Беккфі стане актуальним придбанням для офісного простору, а також як гарнітура для невисоких барних столів. Варто зазначити, що блискуча поверхня оббивки матиме дивовижний вигляд під софітами клубного освітлення.
На відміну від домашніх меблів, вироби, розташовані в місцях великого скупчення людей, мають бути максимально міцними та стійкими. Саме тому для виробництва каркаса стільця Бекгі був використаний хромований метал. Цей матеріал дає виробу витримувати чималі навантаження, і не підведе навіть, якщо на нього припаде людина великої комплекції.
Купити стілець брохунів чорного або білого кольору з максимальною вигідою, а також можливістю безплатного доставки на відділення кур'єрської служби «Делівері» у вашому місті дає змогу наш інтернет-магазин меблів «АБВ-мебель».
• Каркас — хромований метал
• Сидіння і спинка — м'які
• Оббивка — блискучий шкірозамінник
• Колір оббивки — білий
• Ширина — 54,5 см
• Глибина крісла — 44,5 см
• Загальна висота — 95 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті за кратності замовлення 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Шкірозамінник |
| Колір (відтінок) | Білий |