• Ніжки — метал із фарбуванням
• Колір ніжок — чорний
• Сидіння і спинка — м'який
• Оббивка — шкірозамінник, штучна замша
• Колір оббивки — сірий
• Ширина сидіння — 49 см
• Глибина сидіння — 37 см
• Висота спинки — 32 см
• Висота виробу від підлоги до верхнього краю спинки — 78 см
• Висота виробу — 80 см
• Особливість — ергономічне сидіння і спинка
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті за кратності замовлення 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Шкірозамінник |