


1 129 ₴
• Ніжки — метал із фарбуванням
• Колір ніжок — чорний
• Сидіння і спинка — м'який
• Оббивка — велюр
• Колір виробу — сірий
• Ширина виробу - 52 см
• Глибина виробу - 44 см
• Висота виробу — 82 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті за кратності замовлення 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Синій |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | велюр |