1 760 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 33.5 мм |
| Глибина тумби | 40.5 мм |
| Ширина тумби | 51 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |