від 2 390 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Ширина виробу — 660 мм
• Глибина виробу - 24 мм
• Висота виробу — 1520 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1520 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |