
1 542 ₴
• Каркас — неіржавка сталь
• Діаметр труби — 19 мм
• Товщина металу — 1,5 см
• Сидіння і спинка — гнутоклеєна фанера з покриттям HPL ламінат високого тиску
• Колір сидіння та спинки — білий
• Ширина — 38 см
• Глибина — 43 см
• Висота від підлоги до сидіння — 44 см
• Загальна висота — 82 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті за кратності замовлення 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | нержавіюча сталь |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |