

17 127 ₴
Відправка з 11 червня 2026• Матеріал основний — ДСП 16 мм
• Доступні варіації кольору корпусу/фасаду:
• Рішення А:
- Корпус і фасад ДСП Дуб сонома світлий
- Вставка ДСП Біла Аляска
• Рішення Б:
- Корпус і фасад ДСП Венге
- Вставка Біла Аляска
• Комплектація:
- Двері відкидні 1 шт
- Відкривні двері — 2 шт.
- Висувна скринька — 3 шт.
- Полиці — 4 шт.
- Гачки для одягу — 3 шт.
- Мікроліфт для одягу
• Ручки — меблеві з алюмінієвим покриттям
• Метод відкривання Tip-in
• Регульовані опори
• Ширина — 160 см
• Глибина — 35 см
• Висота — 229 см
• Доступно виготовлення в правобічному та лівобічному варіанті
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2290 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ДСП |
| Полиці | ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | дзеркало, ДСП |
| Колір | Дуб сонома світлий/Біла Аляска |