

3 585 ₴
• Матеріал ніжок — метал із фарбуванням
• Колір каркаса — чорний
• Сидіння і спинка — м'яка
• Оббивка — велюр
• Колір оббивки — рожевий
• Інші доступні кольори:
- сірий
• Ширина сидіння — 49 см
• Глибина сидіння — 37 см
• Висота виробу — 85 см
• Кратність замовлення — 2 шт.
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Сірий |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота табуретки | 800 мм |
| Глибина табуретки | 480 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | тканина велюр |
| Ширина стільця | 420 мм |