
1 980 ₴
Стілець Тауер вирізняється особливим рівнем комфорту, практичністю, а також незвичайним оформленням. Купити такі меблі буде актуально для дому, офісних приміщень у стилі лофт, а також різних кафе, барів, ресторанів і клубів. Для таких закладів ключовим чинником вибору меблів є комфорт. Адже, хоч як ідеально було складене меню, якщо умови не мають відпочинку, відвідувачі не забажають повернутися до вас знову. Стілець Тауер має зручне сидіння глибокої посадки.
Стілець Тауер здивує вас своїм різноманіттям варіантів дизайну. На сайті нашого інтернет-магазину «АБВ-мебель» представлені всі доступні до вибору модифікації виробу: стілець Тауер «Хром» або «Вуд», з металевими та дерев'яними опорами відповідно, а також стілець Тауер C — з м'якою подушкою на сидінні.
Визначайтеся з вибором найбільш відповідної вашим вимогам моделі, а наш інтернет-магазин «АБВ-мебель» допоможе купити стілець Тауер за найвигіднішими умовами.
• Матеріал — поліпропілен + м'яка накладка на сидінні
• Ніжки — хромований метал
• Оббивка — шкірозамінник
• Колір оббивки — чорний
• Інші доступні кольори:
- білий
- червоний
- блакитний
• Ширина — 50 см
• Глибина крісла — 43 см
• Загальна висота — 81 см
• Модифікації:
- Стілець Тауер Хром
- Стілець Тауер Вуд
- Стілець Тауер С (м'яке сидіння)
- Крісло Тауер Хром
- Крісло Тауер Вуд
- Крісло-гойдалка Тауер R
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням доставляння на відділення кур'єрської служби "Делівері" у Вашому місті за кратності замовлення 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Шкірозамінник |
| Колір (відтінок) | Чорний |