



17 200 ₴
Відправка з 16 травня 2026Вітрина дводверна «Верона» стане справжнім замком для всіх ваших скляних, кришталевих та інших тендітних виробів. тільки погляньте на неї, вона дійсно схожа на палац, такий шикарний виріб здатний надати будь-якому приміщенню загадковості та таємничості.
Вітрина «Верона» розроблена спеціально для того, щоб ви могли зберігати в ній посуд, який переважно використовують за святами або зовсім не використовують, а лише зберігають на видному місці як сувенір. Купити вітрину дерев'яну — це означає створити у своїй оселі непередавану атмосферу, яка буде наповнена лише яскравими та позитивними емоціями та враженнями.
• Матеріал корпусу ДСП товщина 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ лакований
• Варіанту колірної гами виробів:
• Корпус горіха Караваджо
- Фасад Корень Ореха
- Скло з художнім обробленням
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото з малюнком
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото без малюнка
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу — 99 см
- Глибина виробу — 47 см
- Висота виробу — 210 см
- Вага виробу — 65 кг
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2100 мм |
| Глибина вітрини | 470 мм |
| Ширина вітрини | 990 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Вага | 65 кг |
| Колір виробу | Корпус ДСП Білий, фасад Білий / Золото з малюнком |