15 500 ₴
Відправка з 16 травня 2026• Матеріал корпусу ДСП 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ фрезерований з елементами розпису,
патинований, лакований
• Скло з художнім обробленням
• Варіанти колірної гами:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий/ Золото з елементами розпису
• Корпус ДСП Дуб Венге світлий
- Фасад МДФ Беж Гоа з елементами розпису
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу — 103 см
- Глибина виробу — 62 см
- Висота виробу на вибір – 201/229 см
- Вага виробу — 125 кг
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1030 мм |
| Глибина шафи | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 кг |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |