8 300 ₴
Відправка з 18 квітня 2026• Важно:
- Під час формування замовлення необхідно погоджувати сторону відчинення дверей
- Стандартне відчинення дверей зліва направо
- Під час складання можна встановити двері навпаки, проте треба враховувати, що перфорація буде знизу
• Вироби покриті якісною порошковою фарбою
• Шафи постачаються в компактному пакованні, у розібраному вигляді
• Легке складання
• Швидка та легка переставка дверцят на лівий або правий боки
• Вентиляція через отвори у дверцятах і задній стінці шафи
• Хромовані трубки для вішалок
• Комплект гачків для трубки
• Кожна секція шаф має замок із двома ключами в комплекті
• Габаритні розміри виробу:
- Ширина виробу — 1200 мм
- Глибина виробу — 500 мм
- Висота виробу — 1800 мм
• Вага виробу в пакованні — 51 кг
• Ключовий замок — 3 шт.
• На один замок у комплекті 2 ключі
• Стандартний колір фарбування металу — RAL 7035 світло-сіра порошкова фарба
• Під час замовлення виробу від 10 штук фарбування в кольорі RAL-9005 і RAL-7024 без зміни ціни
• Фарбування виробу в інший колір згідно з таблицею RAL — додатковий прорахунок вартості
• Додаткові опції:
- Лавочка висувна завширшки 600 і 800 мм
- Підставка під шафу завширшки 600 і 800 мм
• Гарантія та рекламнакція продукції:
- У разі виникнення браку продукції, замовник має повідомити менеджеру у письмовій формі з додаванням фото- та відео товару впродовж 3 днів після отримання товару
- Образу претензії після 20 днів від дня постачання товару рекламнація не розглядається магазином
- Ці умови висунуті фабрикою-виробником
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 3-10 робочих днів
• Зверніть увагу, що залежно від кольору та яскравості монітора відтінок у реальності може відрізнятися від представленого на фото
• Вартість доставки, занос у приміщення й збирання обговорюються додатково
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Гачок | 6 шт. |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Поперечина | 3 шт. |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Полиця | 3 шт. |
| Замок | Врізний |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 51 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 3 шт |
| Крючок | 6 шт |
| Перекладина | 3 шт |