
від 1 311 ₴
Відправка з 15 травня 2026• Матеріал основи — ДСП клас Е1
• Доступні кольори:
- Антрацит
- Дуб Урбан Ойстер
• Протиударна крайка ПВХ — 0,5 мм
• Кріплення до стіни — поцинковане вушко
• Дзеркало — 4 мм срібло
• Ширина — 60 см
• Глибина — 2,2 см
• Висота — 60 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Ширина | 600 мм |