


2 825 ₴
Відправка з 16 травня 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дверка | 2 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Сидіння для взування | Да |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |