


3 400 ₴
Відправка з 16 травня 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Виробник | Світ Меблів |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 98 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Основні | |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Тип опор | Ніжки |
| Стан | Нове |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування ящика | Да |