


2 137 ₴
Відправка з 11 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дверка | 2 |