від 2 767 ₴
• Каркас — хромований метал
• Наповнення сидіння і спинки — пінополіуретан
• Оббивка — блискучий шкірозамінник
• Ширина сидіння — 43 см
• Глибина сидіння — 43 см
• Висота виробу — 99 см
• Висота спинки — 56 см
• Висота сидіння — 46 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Полози |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір каркасу | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 990 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Обивний матеріал | Велюр |