

1 100 ₴
Відправка з 15 травня 2026• Матеріал зовнішнього чохла на вибір:
— тканина Оксфорд 600 D підвищеної щільності з водовідштовхувальними властивостями
- Шкірзамінник
• Доступні кольори виробу представлені в палітрі
• Аплікація — шкірозамінник
• Наповнення — пінополістирол у гранулах
• Зовнішній чохол — знімний
• Є внутрішній чохол
• Діаметр виробу — 35 см
• Висота виробу - 40 см
• Комплектація: люверси для циркуляції повітря, ручка для перенесення, верхній знімний чохол, внутрішній чохол, оздоблювальна строчка для міцності зовнішнього чохла
• Застосування — для домашнього та громадського використання
• Гарантія — 6 місяців
• Додаткові опції:
- Можливість виготовлення виробу в інших варіантах оббивки — шкірозамінник
• Гарантія — 6 місяців
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 35 см |
| Комплектація | |
| Замок-блискавка | Так |
| Аератори | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35 мм |
| Оббивка | тканина Оксфорд 600D |
| Стать | Унісекс |
| Тип | дитячий пуф |
| Колір | жовтий/чорний |