
2 560 ₴
Відправка з 13 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Комплектація | |
| Аератори | Да |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Безкаркасне крісло |
| Колір оббивки | Блакитний (208) |