

1 570 ₴
Відправка з 15 травня 2026• Оббивка — шкірозамінник
• Наповнення — пінополістирол у гранулах
• Внутрішній чохол — поліестер
• Діаметр — 75 см
• Висота — 30 см
• Сфери використання — для дому та громадських місць
• Вікова група — від 2 років
• Додаткові опції:
- Можливість виготовлення в інших варіантах оббивки (екошкіра, Оксфорд, велюр)
• Особливості: легко миється й чиститься, міцний, м'який, компактний, знімний чохол, люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення
• Гарантія — 6 місяців
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аератори | Да |
| Вікова група | Для дітей |
| Глибина | 75 мм |
| Замок-блискавка | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Да |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Ручка для перенесення | Так |
| Тип | дитячий пуф |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |