
4 590 ₴
Відправка з 16 травня 2026• Оббивка — шкірозамінник
• Наповнення — вторинний поролон 45 щільності
• Внутрішній чохол — поліестер
• Форма — прямокутна
• Сидіння пристібаються на липучках до основного блока
• Довжина — 100 см
• Ширина — 35 см
• Висота — 35 см
• Діаметр сидіння — 30 см
• Сфери використання — для дому та громадських місць
• Вікова група — для дітей
• Особливості: легко миється й чиститься, міцний, м'який, компактний, знімний чохол, люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення
• Гарантія — 6 місяців
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 100 см |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Оббивка | Шкірозамінник |