

7 840 ₴
Відправка з 13 травня 2026• Матеріал зовнішнього чохла — шкірозамінник
• Наповнення — поролон
• Внутрішній чохол — поліестер
• Форма — фігурна
• Довжина — 100 см
• Ширина — 60 см
• Висота — 80 см
• Сфери використання — для дому та громадських місць
• Вікова група — для дітей від 1 до 10 років
• Гарантія — 6 місяців
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Нестандартна |
| Кількість елементів | 2 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Шкірозамінник |