


16 400 ₴
Відправка з 16 травня 2026• Додаткові опції:
— тканина ПВХ
- шкірозамінник Скаден (преміум)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей |
| Наповнювач | Поролон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Матеріал | ПВХ |