41 273 ₴
37 520 ₴
Відправка з 13 травня 2026• Каркас — фанера, ДСП, дерево
• Наповнення спального місця на вибір-ППУ високої щільності
• Комплектація:
- Короб для білизни
- 2 тумбы
- 4 подушки (2 шт. - 800*500 мм, 2 шт. - 450*450 мм)
• Механізм трансформації — Поворотний
• Довжина виробу - 2350 мм
• Глибина виробу - 1090 мм
• Висота виробу — 960 мм
• Висота посадкового місця — 450 мм (+/-10 мм)
• Довжина спального місця — 2000 мм
• Ширина спального місця — 1600 мм
• Гарантія — ГОСТ стандарт
• Для вибору оббивки виробу в іншій тканині зверніться до менеджера
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, заносу в будівлю та збирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Поворотний механізм |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 96 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Ні |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Ящик для білизни | Так |