22 423 ₴
20 762 ₴
Відправка з 13 травня 2026Зручний і компактний диван «Бантика» виробництва торгової марки «Sofino» — це виріб, здатний створити атмосферу затишку та домашнього комфорту. Ця модель чудово підійде не тільки як гостьовий варіант, але й для щоденного сну. Він обладнаний механізмом розкладання «Єврокнижка», з яким без труднощів впорається навіть дитина. Особливий комфорт під час сну забезпечений завдяки наявності пружинного блока з ортопедичними властивостями. Прятовані непомітні кольори оббивки допоможуть виробу вільно влитися практично в будь-яку колірну гаму інтер'єру.
Щоб купити диван «Балтика» за найкращими цінами з доставлянням у будь-яке місто або населений пункт «України», вам досить звернутися до наших меблевих інтернет-магазинів «АБВ-мебель».
• Каркас — натуральне дерево + ДСП
• Наповнення — Пружинний блок Pocket Spring
• Короб для білизни — жорсткий
• У комплекті 3 подушки розміром 660х420х240 мм
• Механізм трансформації — Єврокнижка
• Ортопедичне спальне місце для щоденного сну
• Довжина виробу - 230 см
• Глибина виробу — 155 см
• Висота виробу - 75 см
• Довжина спального місця — 200 см
• Ширина спального місця — 150 см
• Висота посадкового місця — 44 см
• Гарантія — ГОСТ стандарт
• Оббивка виробу — 6 варіантів готових рішень комбінації тканин
• Модифікація дивана Балтика — кутової
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, заносу в будівлю та збирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 44 см |
| Висота спального місця | 44 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |