4 750 ₴
• Бренд — Mega® (США)
• Матеріал — ударостійкий пластик
• Колір синій із білою кришкою
• Категорія об'єму — 21-50 л
• Підтримка t зісп. акум. температури — 24 год
• Термоізоляція — піноматеріал
• Кришка — знімна
• Вертикальне зберігання пляшок — 0,5 л
• Рекомендовані акумулятори холоду:
- Ice Akku 2х220
- Ice Akku 2х300
- Soft Ice 200
- Soft Ice 600
• Об'єм — 48 л
• Ширина зовнішня — 54 см
• Глибина зовнішня — 36 см
• Висота зовнішня — 40 см
• Ширина внутрішня — 46 см
• Глибина внутрішня — 28 см
• Висота внутрішня — 33 см
• Паковання — п/е плівка
• Гарантія — 12 міс
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 24 годин |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Об'єм | 48 |
| Ширина | 54 мм |