



26 054 ₴
Відправка з 13 травня 2026• Для вибору оббивки дивана в іншій тканині зверніться до менеджера
• Каркас — фанера, ДСП, ЛДСП, Євробрус, ХДФ
• Наповнення — пружинний блок Bonnel
• Короб для білизни — є
• Ніжки — дерев'яні
• У комплекті 3 подушки (66x44x20 см)
• Механізм трансформації — Єврокнижка
• Підлокітники — м'які, прямокутної форми, 2 шт.
• Довжина виробу - 245 см
• Глибина виробу - 100 см
• Висота виробу - 73 см
• Довжина спального місця — 200 см
• Ширина спального місця — 144 см
• Висота посадкового місця — 42 см
• Гарантія — ГОСТ стандарт
• Оббивка виробу — тканина Etna
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, заносу в будівлю та збирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 73 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 42 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 144 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Опори | натуральне дерево |
| Ящик для білизни | Так |