
9 680 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 2300 мм |
| Кількість місць | 5 |
| Тип | Велопарковка |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 32407 |
| Розмір (") | 230х60х40 |
| Характеристики | <span style="font-family: Arial; font-size: small;">Розміри велопарковки: </span><span style="font-family: Arial; font-size: small; text-align: justify;">230 x 40 x 40 см</span> |