9 960 ₴
• Матеріал виготовлення:
- Стійки металеві
- Найкращі німецькі й іспанські фарби, ґрунтовки й антисептик
- Металева труба (Україна)
- Неіржавка сталь (Бельгія)
- Оцинковані кріплення (Україна, Польща)
• Металеві вироби, перед фарбуванням очищаються, а після покриваються трьома шарами спеціальною безпечною глянсовою фарбою (Іспанія)
• Колірна гама фарбування згідно з фото таблиці RAL представленою в головному вікні
• Габарити виробу в зібраному вигляді:
- Довжина — 230 см
- Глибина — 65 см
- Висота — 70 см
• Продукція відповідає всім вимогам європейських норм дитячого обладнання EN 1176
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 700 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 2300 мм |
| Кількість місць | 9 |
| Тип | Велопарковка |
| Ширина | 650 мм |