


від 2 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип підстави | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Глибина табуретки | 510 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Темний шоколад |