від 5 974 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |