

від 12 826 ₴
від 12 569,48 ₴
Відправка з 29 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Золотий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1500 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 45.7 кг |