



1 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | хромований метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 46 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 86 мм |
| Глибина стільця | 53 мм |
| Ширина стільця | 51 мм |