від 3 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 45 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 88 мм |
| Глибина стільця | 60 мм |
| Каркас, ніжки | хромований метал |
| Колір оббивки | ПВх сірий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Ширина стільця | 61 мм |