від 4 200 ₴
• Матеріал хрестовини – хромований метал
• Матеріал підлокітників - метал із дерев'яними накладками
• Висота виробу в нижньому положенні – 86 см
• Висота виробу у верхньому положенні – 99 см
• Ширина виробу – 54 см
• Глибина виробу – 59 см
• Ширина сидіння – 46 см
• Глибина сидіння – 43 см
• Висота сидіння в нижньому положенні – 40 см
• Висота сидіння у верхньому положенні – 53 см
• Висота спинки – 45 см
• Висота підлокітників від сидіння – 21 см
• Регулювання висоти сидіння – газліфт
• Механізм хитання крісла Tilt:
- Вільне хитання
- Фіксація спинки у вертикальному положенні
- Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
• Діаметр хрестовини – 64 см
• Максимальне навантаження – 120 кг
• Вага – 10,3 кг
• Гарантія-12 місяців
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 - 21 робочий день
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана з урахуванням доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10.3 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 86 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 40 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Ширина крісла | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 45 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 40 |
| Колір оббивки | Неаполь N-20 |
| Механізм гойдання | Tilt |