5 300 ₴
• Хрестовина – хромований метал
• Підлокітники пластикові регульовані по висоті
• Підголівник регульований за висотою та кутом нахилу
• Регульований поперековий пластиковий підпір
• Ролики гумові
• Оббивка спинки та сидіння – сітка
• Регулювання висота сидіння – газліфт
• Механізм хитання крісла:
- Synchro – механізм з фіксацією в 5 положеннях. Антишок-ефект. Синхронне відхилення спинки та сидіння у співвідношенні 2:1
• Висота в нижньому положенні – 125 см
• Висота у верхньому положенні – 132 см
• Ширина виробу – 69 см
• Глибина виробу – 62 см
• Ширина сидіння – 50 см
• Глибина сидіння – 50 см
• Висота сидіння в нижньому положенні – 42 см
• Висота сидіння у верхньому положенні – 49 см
• Висота спинки – 58 см
• Висота підлокітників від сидіння – 19/26 см
• Діаметр хрестовини – 70 см
• Вага – 16,5 кг
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• Габарити упаковки - Ш700*Г330*В640 мм
• Об'єм упаковки - 0,15 м3
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана з урахуванням доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 69 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 58 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Synchro |